imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Čukarica, Banovo brdo

Detaljna pretraga

41 - 49 od ukupno 49 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Čukarica, Banovo brdo

Strana 3 od 3
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • Napred
3
245 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

70 m2

1. spr.
15
370 000 € 3083 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

120 m2

2. spr.
9
295 000 € 2783 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

106 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
769 990 € 3319 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

232 m2

5. spr.
16
320 000 € 3168 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

101 m2

4. spr.
17
397 000 € 2836 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

140 m2

3. spr.
13
285 000 € 2767 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

103 m2

3. spr.
16
250 000 € 2033 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

123 m2

4. spr.
11
460 000 € 3538 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

130 m2

2. spr.
Strana 3 od 3
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3