imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Zadar, Poluotok

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja nekretnina Zadar, Poluotok

13
299 000 € 3987 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok

75 m2

1. kat
17
539 000 € 5615 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok

96 m2

3. kat
6
440 000 € 10000 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok

44 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup