Detaljna pretraga
1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja kuća Medulin, Vinkuran
17
860 000 €
4236 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
203 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula U jednom od najpoželjnijih mjesta u neposrednoj blizini Pule, prodaje se iznimno zanimljiva nekre...
Istra, Pula U jednom od najpoželjnijih mjesta u neposrednoj...
17
2 500 000 €
4266 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
586 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji od samo 300 metara (5 minuta hoda) do mora, lijep...
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji...
9
800 000 €
3265 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
245 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica, lokacija ove divne kuće sa dva stana jest na samo cca 4km od antičke Pule gdje se može ...
Istra, Pula, okolica, lokacija ove divne kuće sa dva stana ...
17
850 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, VINKURAN, PULA, 260 M2 Prodaje se posebno imanje, smješteno u mirnom naselju nedaleko od povij...
PRODAJA, KUĆA, VINKURAN, PULA, 260 M2 Prodaje se posebno im...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban