776 600 €
1100 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
706 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA, POMER, 706 m2
Prodaje se ekskluzivno građevinsko zemljište p...
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA, POMER, 706 ...