Detaljna pretraga
21 - 34 od ukupno 34 oglasa - Prodaja kuća Brtonigla
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
750 000 €
4545 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtonigle i Novigrada, smještena u mirnoj ulici, nalazi ...
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtoni...
17
220 000 €
3548 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
62 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, kuća u nizu u mirnoj ulici ! Na svega par koraka od centra šarmantne Brtonigle očekuje Vas...
Istra, Brtonigla, kuća u nizu u mirnoj ulici ! Na svega pa...
17
290 000 €
1986 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, dvije kuće u nizu u mirnoj ulici ! Na svega par koraka od centra šarmantne Brtonigle očeku...
Istra, Brtonigla, dvije kuće u nizu u mirnoj ulici ! Na sv...
7
590 000 €
3352 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
176 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 350 metara od obale, ova moderno projektirana dvojna kuća u Karigadoru predstavlja rijetku priliku za kup...
Samo 350 metara od obale, ova moderno projektirana dvojna ku...
7
590 000 €
3352 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
176 m2
KUĆA
KUĆA
kat
7
590 000 €
3410 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
173 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 350 metara od obale smještena je moderno dizajnirana dvojna kuća u Karigadoru – rijetka prilika za kupnju...
Samo 350 metara od obale smještena je moderno dizajnirana dv...
7
590 000 €
3410 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
173 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
728 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na jedinstvenoj lokaciji u okolici Novigrada, prodaje se autohtona istarska kamena kuća u 1. REDU DO MORA, na ...
Na jedinstvenoj lokaciji u okolici Novigrada, prodaje se aut...
12
207 000 €
1294 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U prodaji je kuća u nizu s dvorištem, ukupne površine 320 m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonom, pro...
U prodaji je kuća u nizu s dvorištem, ukupne površine 320 m2...
11
1 500 000 €
5556 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ALPHA LUXE GROUP prodaje predivnu kamenu vilu okruženu prirodom, s pogledom na more, Brtonigla, ISTRA Vila se...
ALPHA LUXE GROUP prodaje predivnu kamenu vilu okruženu priro...
17
650 000 €
4676 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Umag: Očaravajuća prizemnica s bazenom Otkrijte ovo očaravajuće prizemno prebivalište s bazenom u mirnom ok...
Umag: Očaravajuća prizemnica s bazenom Otkrijte ovo očara...
17
550 000 €
2723 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
202 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Brtongila, Istra - Rezidencija s Panoramskim Pogledom Smještena u slikovitoj Brtonigli u sjeverozapadnom di...
Brtongila, Istra - Rezidencija s Panoramskim Pogledom Smj...
17
750 000 €
2737 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja u ponudu prekrasnu modernu vilu sveukupne neto površine 274 m2. Ova suvremena vila s...
Kaiser Immobilien stavlja u ponudu prekrasnu modernu vilu sv...
15
1 500 000 €
5682 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
264 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lokacija ove sjajne nove vile je na rubu malog sela sa svega nekoliko kuća. Rubna parcela omogućuje lijepi pog...
Lokacija ove sjajne nove vile je na rubu malog sela sa svega...
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban