imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Brtonigla

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja stanova Brtonigla

17
250 000 € 2451 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

102 m2

kat
14
320 000 € 4507 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador

71 m2

kat
13
220 000 € 2619 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

84 m2

kat
17
230 000 € 2738 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

84 m2

pr kat
17
190 000 € 2375 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

80 m2

kat
13
220 000 € 3235 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

68 m2

2. kat
17
195 000 € 2053 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

95 m2

2. kat
6
169 000 € 3314 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla

51 m2

2. kat
7
227 000 € 4054 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador

56 m2

2. kat
10
189 900 € 3517 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador

54 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup