Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 34 oglasa - Prodaja kuća Brtonigla
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
7
550 000 €
3235 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i uređenom dijelu Brtonigla smješten je suvremeni dvojni objekt koji savršeno spaja luksuz, funkciona...
U mirnom i uređenom dijelu Brtonigla smješten je suvremeni d...
17
690 000 €
3943 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građevinske zone, ova moderna kuća u izgradnji savršeno ...
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građev...
17
670 000 €
4786 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 080 000 €
3462 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Nova Vas
312 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u slikovitom području Brtonigle, ova potpuno obnovljena kamena vila savršeno spaja istarsku tradicij...
Smještena u slikovitom području Brtonigle, ova potpuno obnov...
17
1 100 000 €
4015 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednom od najpoželjnijih dijelova Brtonigle, ova moderna vila nudi profinjen spoj suvremenog dizaj...
Smještena u jednom od najpoželjnijih dijelova Brtonigle, ova...
14
195 000 €
1219 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U samom centru šarmantnog istarskog mjesta Brtonigla, poznatog po vrhunskoj gastronomiji, renomiranim vinarima...
U samom centru šarmantnog istarskog mjesta Brtonigla, poznat...
17
399 000 €
3381 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
118 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra,Karigador,Duplex,2 Sp.sobe,118m2,300m od mora, prodajemo lijevu stranu duplexa, koja se sastoji od dvije...
Istra,Karigador,Duplex,2 Sp.sobe,118m2,300m od mora, prodaje...
17
590 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
118 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA,ISTRA,KARIGADOR,DUPLEX,3 SP.SOBE,300M OD MORA,POGLED NA MORE Prodajemo moderno novoizgrađeni duplex...
PRODAJA,ISTRA,KARIGADOR,DUPLEX,3 SP.SOBE,300M OD MORA,POGLED...
17
590 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
118 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
600 000 €
3550 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
169 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Brtonigla, samostojeća kuća s pogledom na more ! Na samom ulazu u Brtoniglu nalazi se ova prostrana samostoje...
Brtonigla, samostojeća kuća s pogledom na more ! Na samom u...
13
80 000 €
1270 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
63 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, kuća za adaptaciju u mirnoj ulici ! Na svega par koraka od centra šarmantne Brtonigle očeku...
Istra, Brtonigla, kuća za adaptaciju u mirnoj ulici ! Na sv...
16
570 000 €
4014 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Lovrečica, Brtonigla okolica! U mirnom i zelenilom okruženom naselju, nedaleko od Lovrečice i Brtonigl...
Istra, Lovrečica, Brtonigla okolica! U mirnom i zelenilom o...
17
1 100 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
264 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, luksuzna vila smještena na vrhu brežuljka u Brtonigli, koja nudi spektakularan pogled na ist...
Istra, Brtonigla, luksuzna vila smještena na vrhu brežuljka ...
17
1 100 000 €
4015 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
5
1 500 000 €
479 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
3130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se građevinsko zemljište u Brtonigli – jedinstvena investicijska prilika Nudimo na prodaju atraktivno...
Prodaje se građevinsko zemljište u Brtonigli – jedinstvena i...
17
700 000 €
3256 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
215 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla Luksuzna pametna vila sa bazenom u izgradnji u okolici Brtonigle! Na samo par minuta vožnje...
Istra, Brtonigla Luksuzna pametna vila sa bazenom u izgradn...
8
445 000 €
3836 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
116 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtonigle, smještena je ova prekrasna moderna duplex vil...
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtoni...
8
445 000 €
3836 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
116 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 500 000 €
5556 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtonigle i Novigrada, smještena je ova luksuzna vila sa...
16
650 000 €
4676 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od prekrasnih plaža i mjesta Brtonigle, smještena u mirnom naselj...
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od prekrasnih p...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban