| Dana 21.03.2026 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Novi Be ... | 1200 EUR | 1100 EUR | -8.33% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Novi Beogr ... | 1000 EUR | 900 EUR | -10.00% | Detalji |
| Dana 18.03.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Garsonjera, Beograd, Dorćol | 690 EUR | 650 EUR | -5.80% | Detalji |
| Dana 17.03.2026 ima 3 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Poslovni prostor, Beograd, Grocka | 2500 EUR | 2000 EUR | -20.00% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Beograd, Novi Be ... | 2300 EUR | 2000 EUR | -13.04% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Borča | 320 EUR | 300 EUR | -6.25% | Detalji |
| Dana 16.03.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Vračar | 800 EUR | 700 EUR | -12.50% | Detalji |
| Dana 15.03.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Beogradska | 1200 EUR | 1100 EUR | -8.33% | Detalji |
| Dana 14.03.2026 ima 10 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Niš, Gor ... | 500 EUR | 300 EUR | -40.00% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Niš, Marger | 400 EUR | 370 EUR | -7.50% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Niš, Medicinski fa ... | 550 EUR | 450 EUR | -18.18% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Centar - S ... | 800 EUR | 750 EUR | -6.25% | Detalji |
| Dana 13.03.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Jednosoban stan, Beograd, Konjarni ... | 380 EUR | 350 EUR | -7.89% | Detalji |
| Dana 12.03.2026 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Poslovni prostor, Beograd, Politika | 3300 EUR | 2800 EUR | -15.15% | Detalji |