imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Voždovac opština – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Voždovac opština – četvorosoban stan

top
16
180 000 € 2647 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

68 m2

7. spr.
5
767 592 € 3604 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

213 m2

6. spr.
5
460 985 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

132 m2

4. spr.
pogledaj3d
4
592 999 € 4527 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

131 m2

6. spr.
16
390 000 € 3145 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

124 m2

1. spr.
pogledaj3d
4
571 599 € 4573 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

125 m2

6. spr.
11
250 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

100 m2

2. spr.

Reklama