imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Niš – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 188 oglasa - Prodaja stanova Niš – dvosoban stan

Strana 1 od 10
17
104 000 € 1825 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

57 m2

2. spr.
10
124 800 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

52 m2

2. spr.
17
104 000 € 1825 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

57 m2

2. spr.
10
124 800 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

52 m2

2. spr.
17
104 000 € 1825 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

57 m2

2. spr.
10
124 800 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

52 m2

2. spr.
8
124 800 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

52 m2

2. spr.
9
135 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

54 m2

7. spr.
9
135 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

54 m2

7. spr.
9
135 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

54 m2

7. spr.
10
96 900 € 1938 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

50 m2

2. spr.
10
96 900 € 1938 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

50 m2

2. spr.
10
96 900 € 1938 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Mokranjčeva

50 m2

2. spr.
14
87 000 € 1740 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medicinski fakultet

50 m2

5. spr.
2
101 146 € 2064 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

49 m2

2. spr.
2
94 348 € 2097 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

45 m2

1. spr.
2
100 940 € 2060 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

49 m2

pr spr.
2
109 180 € 2060 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

53 m2

pr spr.
2
100 940 € 2060 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

49 m2

pr spr.
2
101 146 € 2064 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

49 m2

2. spr.
Strana 1 od 10
Reklama