imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd okolina, Grocka, Vrčin

Detaljna pretraga

1 - 14 od ukupno 14 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd okolina, Grocka, Vrčin

17
800 000 € 2597 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

308 m2

pr spr.
1
295 000 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

11869 m2

spr.
5
60 000 € 100 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

600 m2

spr.
1
210 950 € 50 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

4219 m2

spr.
1
66 170 € 65 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

1018 m2

spr.
1
20 000 € 21 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

950 m2

spr.
5
59 000 € 10 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

5928 m2

spr.
2
360 000 € 26 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

14016 m2

spr.
5
21 830 € 10 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

2183 m2

spr.
9
170 000 € 1063 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

160 m2

1. spr.
17
280 000 € 791 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

354 m2

pr spr.
9
720 000 € 2045 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

352 m2

pr spr.
2
264 000 € 40 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

6600 m2

spr.
17
155 000 € 1148 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin

135 m2

pr spr.

Reklama