imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Lion – trosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Lion – trosoban stan

top
17
251 000 € 3303 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

76 m2

4. spr.
pogledaj3d
14
280 000 € 3944 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

71 m2

1. spr.
16
370 000 € 3246 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

114 m2

vpr spr.
15
347 000 € 3691 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

94 m2

3. spr.
1
492 800 € 4400 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

112 m2

6. spr.
9
234 000 € 3600 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

65 m2

6. spr.
pogledaj3d
15
199 700 € 3120 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

64 m2

6. spr.
5
262 200 € 3543 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

74 m2

vpr spr.
pogledaj3d
13
187 000 € 2597 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

72 m2

6. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama