imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 21 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – dvosoban stan

Strana 1 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
17
215 000 € 3981 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Kalenić

54 m2

4. spr.
17
137 000 € 3513 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

39 m2

spr.
9
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
12
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
pogledaj3d
14
249 000 € 4527 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

55 m2

4. spr.
9
235 000 € 4434 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

1. spr.
pogledaj3d
11
235 000 € 4434 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

1. spr.
8
249 000 € 4698 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

4. spr.
15
310 000 € 4189 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

74 m2

3. spr.
14
285 000 € 4014 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

71 m2

pr spr.
17
310 000 € 4306 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

72 m2

3. spr.
14
244 900 € 4621 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

1. spr.
8
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
9
280 000 € 4308 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

65 m2

3. spr.
10
237 000 € 3646 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

65 m2

2. spr.
12
250 000 € 3968 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

63 m2

2. spr.
14
222 000 € 3763 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

59 m2

pr spr.
12
234 000 € 4034 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

58 m2

pr spr.
10
234 000 € 4255 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

55 m2

vpr spr.
6
360 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

72 m2

1. spr.
Strana 1 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2