245 000 €
3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1
77 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
2. spr.
Prodaja trosobnog stana kod Fontane. Stan se nalazi na drugom spratu. Zgrada je u dobrom stanju , održavana......
Prodaja trosobnog stana kod Fontane. Stan se nalazi na drugo...