imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – jednoiposoban stan

17
197 000 € 4925 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Kalenić

40 m2

pr spr.
7
137 000 € 4029 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

34 m2

npr spr.
9
137 990 € 3729 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

37 m2

2. spr.
15
106 000 € 3118 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

34 m2

npr spr.