imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja garaža Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja garaža Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

2
26 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

13 m2

pr spr.
1
20 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

20 m2

pr spr.
2
20 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

11 m2

spr.