imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, višesoban stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Ažurirano u 05:06h, dana 23.05.2026 god.

VIŠESOBAN STAN
160 000 EUR(1 509 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, MedijanaPravni fakultet,
Šifra oglasa: IMOVINA5217
Kvadratura m2: 106

Dodatne informacije

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta.
Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju, potrebna je adaptacija. Grejanje je TA i struja. Uz stan ide pripadajuca podrumska prostorija. Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite.

Kontakt

Agencija: Expert nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1158
tel.:
018290350
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vojvode Mišića br. 105a/1

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama