imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, višesoban stan, Niš, Pantelej, Durlan

Ažurirano u 01:39h, dana 09.05.2026 god.

VIŠESOBAN STAN
175 000 EUR(1 786 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, PantelejDurlan,
Šifra oglasa: IMOVINA1040
Kvadratura m2: 98

Dodatne informacije

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska stolarija. Uknjižena svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.

Kontakt

Agencija: Kuća Petrović
Redni broj u Registru posrednika: 1234
tel.:
018209007
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vožda Karađorđa br. 7/4
Telefon: 018209007,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama