imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, višesoban stan, Beograd, Savski venac, Savamala

Ažurirano u 10:16h, dana 13.05.2026 god.

VIŠESOBAN STAN
330 000 EUR(3 204 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, Savski venacSavamala, Svetozara Radića
Šifra oglasa: IMOVINA1357765
Kvadratura m2: 103

Dodatne informacije

Prodajemo izuzetan salonski stan u samom centru Beograda, u mirnoj i povučenoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i sa prijatnim, otvorenim pogledom.

Strukturu čine prostran salon, dnevna soba sa trpezarijom, velika spavaća soba, dve manje spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Visina plafona od 3,2 metra daje prostoru poseban, raskošan osećaj i dodatno naglašava prostranost tipičnu za salonske stanove.Grejanje je na struju – stan poseduje tri kaljeve peći sa ugrađenim grejačima. Instalacije su rađene pre desetak godina.

Nekretnina je uknjižena (bez upisane kvadrature), dok je premerena površina 103 m². Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji i neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja, stan predstavlja odličan izbor kako za kvalitetan porodični život, tako i kao investicija za rentu ili poslovni prostor.

Zbog same lokacije, kao dodatnu preporuku izdvajamo i stanove na Savskom vencu i stanove na Starom gradu, koji nude sličan kvalitet života.

Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.

Kontakt

Agencija: Divis nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 005
tel.:
062/19-16-575
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Bulevar despota Stefana br. 64a

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama