imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, višesoban stan, Beograd, Savski venac, Kneza Miloša

Ažurirano u 23:05h, dana 22.05.2026 god.

VIŠESOBAN STAN
855 000 EUR(4 212 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, Savski venacKneza Miloša, Kneza Milosa
Šifra oglasa: IMOVINA1355295
Kvadratura m2: 203
Sprat: I / IV
Tel: DA
Grejanje: CG
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

tvrda gradnja, stambena zgrada, uknjižen, terasa, lift, stara gradnja, interfon, salonski

Dodatne informacije

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Milosa, 6.0, 203 m2 sa 3 mala balkona, I od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, kamin, uknjizen na 185 m2, salonac, starogradnja iz 1939. godine.

Impozantan salonac u rezidencijalnom delu centra Beograda, pored ambasada, u luksuznoj, elegantnoj i kvalitetno gradjenoj vili iz 1939. godine, sa ornamentima i sa statusom kulturnog dobra. Poseduje izuzetno reprezentativan mermerni ulaz.

Vrhunski materijali, mermer, kamen, kamin koji je u funkciji, keramika i dekorativne tavanice sa luksuznim lusterima i lampama. Visina tavanica je 3.37 m.

Uknjizen je na 185 m2, a mereno ima 203 m2. Deljiv je u 2 poslovne ili stambene jedinice sa 2 zasebna ulaza kako je i nekada funkcionisao.

Gleda na sve 4 strane sveta, odlicnog je rasporeda i izuzetne osvetljenosti zbog velikih prozora. Poseduje 2 kupatila.

Zbog ekskluzivne lokacije u centru grada, idealan je za ambasade, rezidencije, korporacije, strana predstavnistva, kao i za stanovanje.

Nesvakidasnje vredna nekretnina!

Cena 855 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.

Kontakt

Agent:
Daniela Mladenović
tel.:
062/188-99-95
Agencija: Raičević nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 305
tel.:
065/452-7777
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Deligradska br. 26

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi