imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Trosoban stan, Beograd, Voždovac opštinaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 18:07h, dana 22.05.2026 god.

TROSOBAN STAN
158 000 EUR(2 633 EUR/m2)
  • $
  • din
  -7.60%
  • Kretanje cena:
  • 10.02.2026 - 171000 EUR
  • 22.05.2026 - 158000 EUR
grad Beograd, VoždovacVoždovac opština, Ljuba Vučkovića
Šifra oglasa: IMOVINA3618
Kvadratura m2: 60

Dodatne informacije

3.0, 60m2, terasa, EG, V/V, telefon, interfon. Na uknjižbi

Na prodaju: Penthouse stan sa prelepim pogledom

Prodaje se potpuno renoviran penthouse na 5. spratu od 5, sa impresivnim panoramskim pogledom.

Karakteristike stana:
• 2 spavaće sobe
• Kuhinja sa trpezarijom
• Izdvojen dnevni boravak
• Savremeno renoviran, spreman za useljenje

Idealno za one koji traže komfor, privatnost i jedinstven pogled u centru grada/poželjenoj lokaciji.

Kontakt 069/394-5605 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Kontakt

Agencija: Bg home nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1308
tel.:
381693945605
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Rada Končara br. 2
Telefon: 060/0800 494,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama