imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, trosoban stan, Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Tošin bunar

Ažurirano u 13:57h, dana 21.05.2026 god.

TROSOBAN STAN
320 000 EUR(3 516 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, Novi BeogradNovi Beograd Tošin bunar, Skadarska
Šifra oglasa: IMOVINA21942
Kvadratura m2: 91
Sprat: VII / VII
Tel: DA
Grejanje: CG
pogledaj3d
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

terasa, novogradnja, lift, garaža, parking mesto, LUX, interfon

Dodatne informacije

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska

3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža

Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.

Trosoban stan, sa dve spavaće sobe, velikom terasom, kompletno uređenom kuhinjom i kupatilom od najkvalitetnijih materijala.

Postavljena je pergola iznad terase što ovaj prostor čini savršenim za leto, sa pogledom na Zemun i Novi Beograd. Stanu je pridodat i deo zajedničkog hodnika od oko 4m2 koji se koristi kao dodatni prostor za plakare.

U blizini sportskog centra 11. april, autoputa, školskih i zdravstvenih ustanova, u ulici koja povezuje Zemun, Novi Beograd i Bežaniju.

Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 20.000€.

Stan je predat na uknjižbu.

Agencijska provizija 2%.

Agent: Đurđa Boričić R-ID: #21942

Kontakt

Agencija: Moj kvadrat
Redni broj u Registru posrednika: 167
tel.:
011/334-88-36
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Beogradska br. 71