imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Trosoban stan, Beograd, KaluđericaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 11:06h, dana 22.05.2026 god.

TROSOBAN STAN
133 700 EUR(1 651 EUR/m2)
  • $
  • din
 -11.34%
  • Kretanje cena:
  • 26.03.2025 - 150800 EUR
  • 22.05.2026 - 133700 EUR
grad Beograd, GrockaKaluđerica, Naselje Klenak
Šifra oglasa: IMOVINA1308774
Kvadratura m2: 81
Sprat: II / IV
Tel: DA
Grejanje: EG
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

tvrda gradnja, stambena zgrada, uknjižen, terasa, novogradnja, lift, parking mesto, LUX, interfon

Dodatne informacije

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.04 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine.

Trosoban stan u novogradnji, sa parking mestom koje je uracunato u cenu stana.

Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavace sobe, hodnik, kupatilo i 2 terase.

Cena 133 700 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.

Kontakt

Agent:
Milovan Berić
tel.:
069/165-92-66
Agencija: Raičević nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 305
tel.:
065/452-7777
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Deligradska br. 26