imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, trosoban stan, Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

Ažurirano u 13:01h, dana 16.05.2026 god.

TROSOBAN STAN
297 600 EUR(3 200 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, ZvezdaraSlavujev venac, Milana Vukosa
Šifra oglasa: IMOVINA22307
Kvadratura m2: 93
Sprat: III / III
Tel: DA
Grejanje: EG
pogledaj3d
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

uknjižen, terasa, novogradnja, lift, podrum, interfon

Dodatne informacije

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza)

3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum

Prodaje se odličan svetao, trosoban dupleks sa velikom terasom i prelepim pogledom u mirnom kraju, a nadomak centra grada. Prvoklasna novogradnja u kvalitetno projektovanoj zgradi.

Prvi nivo (45m2) - dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, kupatilo i predsoblje.
Drugi nivo (48m2) - dve spavaće sobe, kupatilo i predsoblje.

Uz stan se prodaje i garažno mesto površine 14m2 u garaži ispod zgrade, po ceni od 30.000€ bez uračunatog PDV-a. Postoji mogućnost kupovine ostave površine oko 10m2 u podrumu zgrade po ceni od 10.000€ bez uračunatog PDV-a.

U cenu stana nije uračunat PDV.

Uknjižen na 93m2 korisne površine.

Agencijska provizija 2%. R-ID: #22307, godina izgradnje 2021

Kontakt

Agencija: Moj kvadrat
Redni broj u Registru posrednika: 167
tel.:
011/334-88-36
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Beogradska br. 71

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama