imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Poslovni prostor, Beograd, OvčaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 10:45h, dana 28.04.2026 god.

POSLOVNI PROSTOR
113 000 EUR(1 189 EUR/m2)
  • $
  • din
  -1.74%
  • Kretanje cena:
  • 30.12.2025 - 115000 EUR
  • 17.03.2026 - 113000 EUR
grad Beograd, PalilulaOvča, Mihaja Emineskua
Šifra oglasa: IMOVINA2353
Kvadratura m2: 95

Dodatne informacije

Poslovno-stambeni objekat u naselju Ovča ukupne površine 95 m2 + terasa. Od kojih je u nivou prizemlja 45 m2 poslovni prostor za koju nije utvrđena delatnost i u nivou prvog sprata stambeni prostor 50 m2 ( celokupan objekat pogodan za različite namene i delatnosti). Nalazi se u glavnoj ulici u Ovči u neposrednoj blizini autobuskog stajališta 105 i 105L, prodavnica.Uknjiženo.

Kontakt

Agencija: Vremeplov nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 115
tel.:
381641225285
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Ivana Milutinovića br. 81 B, Borča