imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, poslovni prostor, Beograd, Palilula, Palilulska pijaca

Ažurirano u 15:50h, dana 13.05.2026 god.

POSLOVNI PROSTOR
379 000 EUR(3 610 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, PalilulaPalilulska pijaca, 27. marta
Šifra oglasa: IMOVINA22765
Kvadratura m2: 105
Sprat: I / IV
Grejanje: CG
pogledaj3d
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

uknjižen, interfon, namešten

Dodatne informacije

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta

poslovni prostor, 2.0, 105m2, dve terase, 1/4, CG, interfon

U ponudi za prodaju poslovni prostor u poslovnom delu zgrade površine 105m2.

Sastoji se od sale za sastanke i velike kancelarije. Takođe, poseduje toalet, kao i dve terase.

Prodaje sa namešten sa svim kancelarijskim nameštajem.

Uknjižen na 105m2.

Agencijska provizija 2%

Agent: Nemanja Đoković 066/57-52-212 (licenca br.5118) R-ID: #22765

Kontakt

Agencija: Moj kvadrat
Redni broj u Registru posrednika: 167
tel.:
011/334-88-36
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Beogradska br. 71

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama