imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Poljoprivredno zemljište, Zrenjanin, DuvanikaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 12:52h, dana 22.05.2026 god.

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
140 000 EUR(2 EUR/m2)
  • $
  • din
 -30.00%
  • Kretanje cena:
  • 06.06.2024 - 200000 EUR
  • 03.04.2026 - 140000 EUR
grad ZrenjaninDuvanika,
Šifra oglasa: IMOVINAp_188
Kvadratura m2: 70621
Podeli
Prijavi
captcha

Dodatne informacije

Melenački drum (3km od grada) - njiva 1. klase - plac površine 70621m2 ili 706,2 ara ili 7,06 hektara. Poseduje 600 stabala oraha (starih 23 godine) sorte gazenhajm i šejnovo. Bunar dubine 70m. Kompletno ograđen.
Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.

Kontakt

Agencija: Pragma nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1416
tel.:
+381652413290
Više nekretnina:
Adresa: Zrenjanin, Ive Lole Ribara br. 2