Dodatne informacije
Prodaju se poljoprivredna zemljišta :
-kat.parcela 1941/3 ,njiva 5.klase,površina 4036 m2,1/1
-kat.parcela 1943,njiva,5.klase,površina 2000 m2 ,1/1
-kat.parcela 1941/1,njiva,5.klase,površina 4056 m2 ,specijalno punomoćje ,moguć prenos odmah.
Parcele se nalaze pod jako blagim padom, obradive i pravougaone, čine jednu celinu. Moguć odkup još 2-3 ha parcela u okolini.
Na prodaju još i šumsko zemljište u Venčacu koje se može koristiti i kao kamenolom jer se graniči sa Kamenolomom "Bekamenta " i "Gea"udaljenooko 3 km od ovih parcela.kat. parcela 723/1 ,specijalno punomoćje moguć prenos odmah,cena po dogovoru. (nisam mogao objavit na istom oglasu jer je šumsko zemljište) Moguć otkup u okolini parcele još 3-5 ha.
Pošto živim i radim u Sloveniji najbolje je da mi pišete na Slovenački broj na Viber ili na mejl, zatim se čujemo i dogovorimo. Cena u oglasu je upisana kompletna (poljopriprevdna zemljišta i šumsko). Za ostale informacije me kontaktirajte na viber, gmail ili Wa.