imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, lokal, Niš, Medijana, Centar

Ažurirano u 23:06h, dana 08.05.2026 god.

LOKAL
28 000 EUR(1 750 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, MedijanaCentar,
Šifra oglasa: IMOVINA12421
Kvadratura m2: 16

Dodatne informacije

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali su aluminijumski, na podu je keramika, grejanje na struju. Lokal je renoviran, bez ulaganja. Uknjižen, čista svojina 1/1. Topla preporuka naše agencije! Za više informacija slobodno nas pozovite.

Kontakt

Agencija: Bulevar nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1487
tel.:
0184155507
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Sokolska 1/M27