imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Lokal, Leskovac, CentarNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 05:11h, dana 23.05.2026 god.

LOKAL
220 000 EUR(733 EUR/m2)
  • $
  • din
 -12.00%
  • Kretanje cena:
  • 20.08.2022 - 250000 EUR
  • 18.11.2023 - 220000 EUR
grad LeskovacCentar,
Šifra oglasa: IMOVINA6067
Kvadratura m2: 300

Dodatne informacije

Na prodaju poslovni objekat u centru Leskovca, odličan po svojoj poziciji, lokalitetu i kvalitetu. Objekat je izuzetno kvalitetno izgrađen, profesionalno, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje lokacije. Objekat je 308m2 ukupne korisne površine, podeljen na dve etaže sa posebnim i nezavisnim ulazima. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati Bulevar nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika 1471.

Kontakt

Agencija: Expert nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1158
tel.:
0163150235
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vojvode Mišića br. 105a/1