imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja KUĆA, Zrenjanin, LesninaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 17:31h, dana 22.05.2026 god.

KUĆA
67 000 EUR(558 EUR/m2)
  • $
  • din
 -12.99%
  • Kretanje cena:
  • 21.01.2026 - 77000 EUR
  • 26.02.2026 - 67000 EUR
grad ZrenjaninLesnina,
Šifra oglasa: IMOVINA1353088
Kvadratura m2: 120
Sprat: pr /
Grejanje: GAS
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

uknjižen, parking mesto, dvorište, stara gradnja

Dodatne informacije

Renovirana kuća na odličnoj lokaciji, u blizini Žitnog Trga. Sastoji je od 4 sobe, kupatilo, toalet. Manje dvorište sa parking mestom ispred kuće. Na kući je nova stolarija, fasada, podovi, struja, keramika. Uknjiženo.

Kontakt

Agencija: Mega city
Redni broj u Registru posrednika: 2166
tel.:
064/186-10-82
Više nekretnina:
Adresa: Zrenjanin, Stevice Jovanovića br. 13
Telefon: 064/186-10-82,