imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja KUĆA, Sombor, ApatinNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 18:00h, dana 28.04.2026 god.

KUĆA
25 000 EUR(231 EUR/m2)
  • $
  • din
 -28.57%
  • Kretanje cena:
  • 27.03.2025 - 35000 EUR
  • 22.08.2025 - 25000 EUR
okolina SomborApatin,
Šifra oglasa: IMOVINA1610
Kvadratura m2: 108
Grejanje:
Podeli
Prijavi
captcha

Dodatne informacije

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE. U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje tri sobe sa ulice, kuhinju, predsoblje, dnevni boravak, kupatilo i lepu verandu.
Uz kuću se nalazi i velika bašta koja se može iskoristiti za uzgajanje voća i povrća.
U kući je trofazna struja, voda, kanalizacija.
Cena je veoma povoljna, 25.000e za dogovor. R-ID: #1610, godina izgradnje 1990, plac 11a

Kontakt

Agencija: Sanema nekretnine doo
Redni broj u Registru posrednika: 1963
tel.:
066/8128122
Više nekretnina:
Adresa: Sombor, Staparski put br. 34
Telefon: 066/8128122,