imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, jednosoban, Beograd, Palilula, Tašmajdan

Ažurirano u 23:05h, dana 21.05.2026 god.

JEDNOSOBAN STAN
157 000 EUR(5 233 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, PalilulaTašmajdan, Dalmatinska
Šifra oglasa: IMOVINA1344502
Kvadratura m2: 30
Sprat: vpr / V
Tel: DA
Grejanje: MT
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

tvrda gradnja, stambena zgrada, uknjižen, lift, stara gradnja, interfon

Dodatne informacije

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja.

Prodaje se stan na jednoj od najtrazenijih i najlepsih lokacija u Beogradu, u Dalmatinskoj ulici, koji trenutno funkcionise kao stomatoloska ordinacija.

Idealna prilika za one koji zele da nastave uspesan posao bez dodatnih ulaganja.

Za one koji traze prostor za zivot - adaptacija stana u prvobitni stambeni prostor je vrlo jednostavna i brza.

Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo.

Trenutni raspored: cekaonica, ordinacioni deo i kupatilo.

Takodje, izvanredan izbor za investiciju i izdavanje s obzirom na poziciju i blizinu Vukovog spomenika, centra grada, fakulteta, kao i brojnih linija javnog prevoza.

Cena 157 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.

Kontakt

Agent:
Sonja Grubor
tel.:
060/305-60-65
Agencija: Raičević nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 305
tel.:
065/452-7777
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Deligradska br. 26

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama