imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Jednoiposoban stan, Beograd, Zemun poljeNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 14:44h, dana 22.05.2026 god.

JEDNOIPOSOBAN STAN
119 000 EUR(2 532 EUR/m2)
  • $
  • din
  -7.75%
  • Kretanje cena:
  • 20.04.2026 - 129000 EUR
  • 21.05.2026 - 119000 EUR
grad Beograd, ZemunZemun polje, Akrobate Aleksića
Šifra oglasa: IMOVINA3655
Kvadratura m2: 47

Dodatne informacije

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2.

Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja.
Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija.
Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina kao i nezoniranog parking prostora.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i lođe.

Uknjižen, pogodan za kreditne kupce.

Kontakt 060/74 62 000 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Kontakt

Agencija: Bg home nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1308
tel.:
381607462000
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Rada Končara br. 2
Telefon: 060/0800 494,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama