imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Građevinsko zemljište, Niš, MedoševacNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 22:55h, dana 22.05.2026 god.

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
29 000 EUR(10 EUR/m2)
  • $
  • din
 -23.68%
  • Kretanje cena:
  • 16.05.2025 - 38000 EUR
  • 29.08.2025 - 29000 EUR
grad Niš, Crveni KrstMedoševac,
Šifra oglasa: IMOVINA11077
Kvadratura m2: 2800
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

garaža

Dodatne informacije

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci za struju i vodu. Zbog blizine aerodroma i auto puta, pogodan je za skladišta, parkirališta za kamione ili slične objekte. Uknjižen je, svojina, uredno vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju.

Kontakt

Agencija: Bulevar nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1487
tel.:
0184155507
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Sokolska 1/M27

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama