imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, građevinsko zemljište, Niš, Pantelej, Vinik

Ažurirano u 05:25h, dana 09.05.2026 god.

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
56 200 EUR(100 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, PantelejVinik,
Šifra oglasa: IMOVINA9412
Kvadratura m2: 562
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

garaža

Dodatne informacije

Na prodaju gradsko-gradjevinsko zemljište u neposrednoj blizini železničke stanice na Panteleju. Plac je površine 562m2 i idealan je za izgradnju stambenog objekta. Potpuno je ravan, pravougaonog oblika, asfalt dolazi do 5m od samog placa, dok sam plac poseduje vodu, struju i priključak na kanalizaciju. Za više informacija stojimo Vam na raspologanju.

Kontakt

Agencija: Expert nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1158
tel.:
018290350
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vojvode Mišića br. 105a/1

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama