imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, građevinsko zemljište, Niš, Medijana, Trošarina

Ažurirano u 22:58h, dana 08.05.2026 god.

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
25 000 EUR(90 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, MedijanaTrošarina,
Šifra oglasa: IMOVINA11334
Kvadratura m2: 277
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

garaža

Dodatne informacije

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće.

Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju.

Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt.

Kontakt

Agencija: Bulevar nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1487
tel.:
0184155507
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Sokolska 1/M27

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama