imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, građevinsko zemljište, Niš, opština, Merošina

Ažurirano u 05:58h, dana 16.05.2026 god.

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
400 000 EUR(59 EUR/m2)
  • $
  • din
okolina Niš, opštinaMerošina,
Šifra oglasa: IMOVINA14130
Kvadratura m2: 6835
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

garaža

Dodatne informacije

Na prodaju lep plac na izlasku iz Aleksandrova pogodan za izgradnju hale, magacina...Plac izlazi na glavnu saobraćajnicu (Niš-Merošina), na 4 km od isključenja sa auto puta. Front ka ulici 45 metara, dubina 150 metara.

Površina placa je 6835 m2

Uknjižen, poljoprivredno zemljište. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.

Kontakt

Agencija: Expert nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 1158
tel.:
018290350
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vojvode Mišića br. 105a/1