imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, građevinsko zemljište, Niš, Medijana, Brzi Brod

Ažurirano u 03:07h, dana 09.05.2026 god.

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
180 959 EUR(160 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Niš, MedijanaBrzi Brod,
Šifra oglasa: IMOVINA15290
Kvadratura m2: 1131
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

garaža

Dodatne informacije

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1131m2, gradjevinsko je zemljište i dozvoljena je gradnja poslovnog ili stambeno poslovog objekta . Zbog svoje lokacije, pogodan je za poslovne objekte različite namene, od auto placa, predstavništva firme, magacina, razne vrste proizvodnje. Plac je uknjižen, sa urednim papirima. Za više informacija slobodno pozovite

Kontakt

Agencija: Kuća Petrović
Redni broj u Registru posrednika: 1234
tel.:
018209007
Više nekretnina:
Adresa: Niš, Vožda Karađorđa br. 7/4
Telefon: 018209007,