imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Izdavanje Trosoban stan, Beograd, Zemun RetenzijaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 12:03h, dana 11.05.2026 god.

TROSOBAN STAN
850 EUR(12 EUR/m2)
  • $
  • din
  -5.56%
  • Kretanje cena:
  • 07.04.2026 - 900 EUR
  • 11.05.2026 - 850 EUR
grad Beograd, ZemunZemun Retenzija, Aleksinačkih rudara
Šifra oglasa: IMOVINA35268
Kvadratura m2: 69
Sprat: II / VIII
Tel: DA
Grejanje: CG
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

uknjižen, terasa, lift, lođa, stara gradnja, LUX, interfon, TPV, namešten, internet, kablovska, klimatizovano

Dodatne informacije

SRPSKI

Renoviran moderno koncipiran. Dnevna i obe spavaće sobe imaju zasebne klima uređaje. Oprema uključuje sudo mašinu, veš mašinu, šporet staklo-keramički, LED-TV 40“, veliki američki plakar u hodniku. Optički Internet 300-150 + Yettel TV. Dunav je na par minuta pešice od stana kao i autobuska stanica. Ispred zgrade se nalazi veliki parking sa zelenilom. Stan je svetao, na drugom spratu, jugo-zapadno orijentisan. Stan ime dve lođe.

Agent / +381 63 236 004

English

Renovated and modernly designed. The living room and both bedrooms have separate air conditioning units.

The apartment is equipped with a dishwasher, washing machine, glass-ceramic stove, 40” LED TV, and a large built-in wardrobe in the hallway. Optical internet (300/150 Mbps) and Yettel TV are available.

The Danube River is just a few minutes’ walk from the apartment, as well as a bus stop. In front of the building, there is a large parking area surrounded by greenery.

The apartment is bright, located on the second floor, and oriented դեպի southwest. It features two loggias.

Agent: +381 63 236 004

Kontakt

Agencija: Ataše nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 026