imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Izdavanje KUĆA, Novi Sad, GrbavicaNEKRETNINA SA SNIŽENOM CENOM

Ažurirano u 17:56h, dana 14.05.2026 god.

KUĆA
2 000 EUR(10 EUR/m2)
  • $
  • din
 -20.00%
  • Kretanje cena:
  • 04.07.2024 - 2500 EUR
  • 03.02.2025 - 2000 EUR
grad Novi SadGrbavica,
Šifra oglasa: IMOVINA21463
Kvadratura m2: 199

Dodatne informacije

Struktura 5.0, Novi Sad - Socijalno

kuća, 199m2 (terasa 12m2), SUT+PR+PTK, CG, interfon, podrum

Izdaje se kuća na izuzetnoj lokaciji, u srcu Novog Sada, u blizini Socijalnog, na duži period. Kuća se nalazi u plavoj parking zoni.

Kuća sadrži tri zasebne stambene jedinice: garsonjeru, jednosoban i četvorosoban stan, organizovanih u dva nivoa, (prizemlje i sprat), kao i neiskorišćen prostor u suterenu. Svaka stambena jedinica sadrži kuhinju i kupatilo.

Idealna je i kao poslovni prostor u kome bi se obavljala tiha delatnost: klinika, advokatska kancelarija, centri za obuku, IT kompanija i slično.

Kompletno renoviranje je završeno 2023. godine, uz poseban naglasak na kvalitet i funkcionalnost svih jedinica.
Kuća je spoj prepoznatljive vojvođanske fasade i modernog enterijera i organizacije prostora.

Obavezan je dopozit u iznosu jedne mesečne zakupnine.

Agencijska provizija po Opštim uslovima poslovanja.

We are offering a house for long-term rental in a prime location, right in the center of Novi Sad, near Socijalno. It is situated in the blue parking zone.

The house has three separate residential units: a studio apartment, a one-bedroom apartment, and a four-bedroom apartment, spread over two levels (ground floor and first floor), with additional unused space in the basement. Each unit comes with a kitchen and a bathroom.