imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa za Zagreb, Sesvete - Prodaja stanova - 3-SOBAN

14
215 000 € 3644 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

59 m2

2. kat
17
190 000 € 3393 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

56 m2

2. kat
10
245 000 € 3603 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

68 m2

2. kat
10
245 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

70 m2

2. kat
17
310 000 € 4133 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

75 m2

3. kat
8
203 200 € 3225 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

63 m2

2. kat
9
195 000 € 2321 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

84 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup