imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa za Zagreb, Novi Zagreb - istok - Prodaja stanova - 3-SOBAN

8
257 000 € 4016 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

64 m2

6. kat
12
257 000 € 4016 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

64 m2

6. kat
17
255 000 € 4554 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

56 m2

5. kat
11
260 000 € 5200 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

50 m2

6. kat
17
248 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

62 m2

5. kat
9
190 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

76 m2

kat
10
250 000 € 4167 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

60 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup