Detaljna pretraga
1 - 14 od ukupno 14 oglasa za Zagreb, Črnomerec - Prodaja stanova - 3-SOBAN
2
298 000 €
4730 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 63 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površ...
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 63 ...
11
209 000 €
3119 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 67 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 67 m2 na drug...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 67 m2, 3-soban Prod...
17
360 000 €
4615 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se funkcionalan i ugodan stan smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Vrhovcu, iznad Črnomerca, o...
Prodaje se funkcionalan i ugodan stan smješten na atraktivno...
12
360 000 €
3913 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
92 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, LUKŠIĆ, 92 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 92 m2 na 2. katu z...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, LUKŠIĆ, 92 m2, 3-soban Pr...
1
434 874 €
6040 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se lijepi i moderan stan na 1. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji - južni Črnome...
Prodaje se lijepi i moderan stan na 1. katu luksuzne novogra...
10
229 000 €
3754 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan stambene površine 61 m2 u visokom p...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 61 m2, 3-soban Prodaje se...
8
150 000 €
1724 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 87 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 87 m2 na prvom katu stamben...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 87 m2, 3-soban Prodaje se ...
16
365 000 €
4620 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ILICA, 79 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 79 m2 na trećem katu zgra...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ILICA, 79 m2, 3-soban Prodaje se tro...
2
333 032 €
5046 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se lijepi stan na 2. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji južni Črnomerec, u blizi...
Prodaje se lijepi stan na 2. katu luksuzne novogradnje s lif...
11
155 000 €
2768 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Trosobni stan, odličan raspored. Spavaća soba (16m2) i dječja soba (5.7m2), dnevni boravak, te kuhinja, smočni...
Trosobni stan, odličan raspored. Spavaća soba (16m2) i dječj...
15
319 000 €
4090 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Molimo zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Šarić Prodajemo prekrasan trosoban stan koji se nalazi...
Molimo zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Šari...
15
350 000 €
2917 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MIKULIĆI, 120 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 120 m2 na prvom katu zgrad...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MIKULIĆI, 120 m2, 3-soban Prodaje se...
10
495 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
110 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Luksuzni stan u novogradnji na 3. Katu urbane vile. Stan se sastoji od dnevnog boravka s izlazom na prostranu ...
Luksuzni stan u novogradnji na 3. Katu urbane vile. Stan se ...
17
285 000 €
3065 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
93 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 93 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 93 m2 na drugom katu zgrad...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 93 m2, 3-soban Prodaje se...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Zagreb
[x]
Črnomerec
[x]