imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Viškovo – višesoban stan

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja stanova Viškovo – višesoban stan

13
300 000 € 1987 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji

151 m2

1. kat
15
279 000 € 2968 €/m²
ažuriran
Viškovo, Mladenići

94 m2

2. kat
8
402 000 € 2481 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marinići

162 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup