imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Bibinje – apartman

Detaljna pretraga

1 - 1 od ukupno 1 oglasa - Prodaja stanova Bibinje – apartman

17
229 000 € 3137 €/m²
ažuriran
Bibinje, Bibinje

73 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup