Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 12
1
152 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
38 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Istra, Medulin, mirna lokacija Od malog ribarskog mjesta Medulin je izrastao u popularno turističko odredište...
Istra, Medulin, mirna lokacija Od malog ribarskog mjesta Me...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
6
225 000 €
3462 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 65 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan ukupne površine 65 m², smješten na...
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 65 M2, 2SS+DB Prodaje ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
12
115 000 €
2091 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 na drugom katu u zgr...
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 55 m2, 3-soban Prodaje se...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
12
493 000 €
3707 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
133 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Medulinu, ovaj elegantni apartman na prvom katu nudi savršen s...
Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Medulinu, ov...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
200 000 €
1515 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ranč u Kloštar Ivaniću, izgrađen 2007. godine, idealan za privatno korištenje, odmor, druženja i...
Na prodaju je ranč u Kloštar Ivaniću, izgrađen 2007. godine,...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
12
177 000 €
1770 €/m²
ažuriran
Ozalj, Ozalj
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj lokaciji u gradu Ozlju smješten je intrigantan projekt koji je dostupan za prodaju. Riječ je o moder...
Na mirnoj lokaciji u gradu Ozlju smješten je intrigantan pro...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
93 375 €
233 €/m²
ažuriran
Sisak, Hrastelnica
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SISAK, HRASTELNICA, 400 m2 Prodaje se obiteljska kuća neto površine 400 m2, na parceli ukupne ...
KUĆA, PRODAJA, SISAK, HRASTELNICA, 400 m2 Prodaje se obitel...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
14
175 000 €
1823 €/m²
ažuriran
Sisak, Tomićev put
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SISAK, TOMIĆEV PUT, 96 m2, 3-sobna Prodaje se kuća bruto površine 96 m2 s dvorištem površine 2...
KUĆA, PRODAJA, SISAK, TOMIĆEV PUT, 96 m2, 3-sobna Prodaje s...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
3
52 000 €
94 €/m²
ažuriran
Lokve, Mrzla Vodica
555 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodajemo građevinski teren veličine 555 m2 u mjestu Zelin Mrzlovodički. Teren je blago nakošen sa prilaznim p...
Prodajemo građevinski teren veličine 555 m2 u mjestu Zelin M...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
1
330 000 €
437 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
755 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, ZEMLJIŠTE S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, 755 M2, BANJOLE Prodaje se građevinsko zemljište s projektom i gr...
PRODAJA, ZEMLJIŠTE S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, 755 M2, BANJOLE ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
1
495 000 €
214 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
2317 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE, PREMANTURA, 2317 m2 Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište turističke ...
PRODAJA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE, PREMANTURA, 2317 m2 Proda...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
1
372 165 €
5 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
74433 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, OKOLICA ZAGREBA, 7,4 ha Imamo izuzetnu priliku za sve investitore i kompanije koje žele u...
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, OKOLICA ZAGREBA, 7,4 ha Imamo izuzetnu ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: