Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 6
17
50 000 €
893 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornji Desinec
56 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća smještena u slikovitom i mirnom dijelu Gornjeg Desinca, okružena vinogradima i prirodom, ideal...
Na prodaju kuća smještena u slikovitom i mirnom dijelu Gornj...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
11
390 000 €
4194 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
93 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad okolica Prodaje se moderna dvojna prizemnica sa bazenom u okolici Novigrada. Površina kuće i...
Istra, Novigrad okolica Prodaje se moderna dvojna prizemnic...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
391 000 €
1629 €/m²
ažuriran
Opatija, Veprinac
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA KUĆE – VEPRINAC (OPATIJA OKOLICA) Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Veprincu, u blizini Opatije, pro...
PRODAJA KUĆE – VEPRINAC (OPATIJA OKOLICA) Na atraktivnoj i ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
4
260 000 €
1677 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP –DVOJNA KUĆA S PREKRASNIM POGLEDOM NA ZELENILO – ROH BAU Na prodaju je dv...
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP –DVOJNA KUĆA S PREKRASN...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
5
520 000 €
1625 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP – PRILIKA ZA INVESTICIJU NA TOP LOKACIJI – ROH BAU Na prodaju je samosto...
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP – PRILIKA ZA INVESTICIJ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
400 000 €
4255 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, Žminj, prodajemo odličnu novoizgrađenu prizemnicu s bazenom. Na svega par minuta vožnje od c...
Središnja Istra, Žminj, prodajemo odličnu novoizgrađenu priz...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: