Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 3
17
339 000 €
3390 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje, okolica, šarmantna kućica s bazenom u blizini Grožnjana! U mirnom mjestu nadomak Buje, svega des...
Istra, Buje, okolica, šarmantna kućica s bazenom u blizini G...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
2
53 000 €
663 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
727 000 €
5508 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Žminj, okolica U zelenom i mirnom dijelu Istre, nedaleko Žminja, nalazi se moderna kuća koja je osmišl...
Istra, Žminj, okolica U zelenom i mirnom dijelu Istre, neda...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: