Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 11
17
385 000 €
1021 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
377 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovo je odlična prilika za sve one koji bi htjeli kupiti nekretninu s kojom odmah mogu zarađivati. Kuća se sast...
Ovo je odlična prilika za sve one koji bi htjeli kupiti nekr...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
230 000 €
1855 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić
124 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S OKUĆNICOM KLOŠTAR IVANIĆ Prodaje se obiteljska kuća u Kloštar Ivaniću, u mirnoj ulici, na atraktivnoj ...
KUĆA S OKUĆNICOM KLOŠTAR IVANIĆ Prodaje se obiteljska kuća ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
1
880 000 €
8800 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MOŠĆENIČKA DRAGA - KUĆA - 01. RED DO MORA - SAMO KOD NAS... Preporuka agenta... Jedinstvena prilika... ID ...
MOŠĆENIČKA DRAGA - KUĆA - 01. RED DO MORA - SAMO KOD NAS... ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
14
690 000 €
2482 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
278 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Novalji koja se sastoji od prizemlja i kata, idealna kao investicija za turistički najam ili...
Prodaje se kuća u Novalji koja se sastoji od prizemlja i kat...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
219 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Novalja, Potočnica
67 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Potočnici, smještena u malom i mirnom mjestu, svega 250 m od mora, idealna za odmor ili turi...
Prodaje se kuća u Potočnici, smještena u malom i mirnom mjes...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
780 000 €
2453 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
318 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupne površine 318 m², raspoređena na tri etaže (P + 2...
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupn...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
500 000 €
2370 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Turanj
211 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Visokokvalitetno i s ljubavlju renovirana dvojna kuća na atraktivnoj obalnoj lokaciji mogućnost kombiniranja ...
Visokokvalitetno i s ljubavlju renovirana dvojna kuća na atr...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
519 000 €
2790 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Juršići
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom istarskom selu Juršići prodaje se iznimno uredna i potpuno namještena kuća koja spaja udobnost, priva...
U mirnom istarskom selu Juršići prodaje se iznimno uredna i ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
16
750 000 €
5396 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Štokovci
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, ŠTOKOVCI, 139 m2 KUĆA, 683 m2 OKUĆNICA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji smjestila se moderna ...
PRODAJA, KUĆA, ŠTOKOVCI, 139 m2 KUĆA, 683 m2 OKUĆNICA Na m...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
12
830 000 €
4770 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
174 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, VODNJAN, 174m2 KUĆA, OKUĆNICA 1294m2 Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća u Vodnjanu s otv...
PRODAJA, KUĆA, VODNJAN, 174m2 KUĆA, OKUĆNICA 1294m2 Na prod...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
17
930 000 €
2990 €/m²
ažuriran
Vrsi, Mulo
311 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna kuća s bazenom i panoramskim pogledom na more, smještena u Vrsima, u Zadarskoj županiji,...
Na prodaju je moderna kuća s bazenom i panoramskim pogledom ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: